پوشک بزرگسال

چگونه پوشک مناسب را برای بیمار انتخاب کنیم ؟

چگونه پوشک مناسب بیمار انتخاب کنیم

چگونه پوشک مناسب را برای بیمار انتخاب کنیم ؟

چگونه پوشک مناسب برای بیمار انتخاب کنیم ؟ بهترین پوشک بزرگسال شورتی کدام است ؟ سوالیست که ذهن خیلی ها رو به خود مشغول کرده است ، برای جواب دادن به این سوال باید چند نکته را در مورد پوشک بدانیم تا بهترین پوشک بزرگسال را انتخاب کنیم :

انواع پودر جاذب برای پوشک کدامند ؟

فرق بین پوشک شورتی و چسبی ؟

لایه های تنفسی در پوشینه سالمندان چه کاربردی دارد ؟

نشانگر تعویض پوشک چگونه کار می کند ؟

انواع الیاف بکاربرده در پوشک کدامند ؟

فرق پوشک ضد حساسیت با پوشک معمولی چیست ؟

آیا صرفا پوشک خارجی بهتر از پوشک ایرانی می باشد ؟

تعریف درست پوشینه مناسب چیست ؟

آیا هرپوشک گران قیمتی حتما بهترین پوشک می باشد ؟

جمع بندی کامل برای خرید پوشک بزرگسال مناسب ؟

انواع پودر جاذب برای پوشک کدامند ؟

پودر جاذب استفاده شده در پوشک های بزرگسال کیفیت بهتری نسبت به پوشک بچه دارد . پودر های جاذب از موادی بولیری شکل ساخت می شود . که در قدیم برای آب نگهداشت در گیاهان آپارتمانی استفاده می شد . کیفیت های متفاوتی در بازار دارند که با جذب آب حالت برفکی به خود می گیرند .

پودر جاذبی که آب بیشتری جذب کند ، و آب از سلول های آن به بیرون نشت نکند پودر جاذب بهتری می باشند .

 

فرق بین پوشک شورتی و چسبی ؟

پوشک های شورتی و چسبی در نحوه پوشیدن فرق دارند ، که مدل های شورتی مثل زیرپوش می باشد .

چسبی در ۴ طف خود چسب دارند . معمولا در یک برند هم مدل شورتی تولید می شود و هم مدل چسبی که مدل چسبی پوشک ها جذب بهتری دارند .

پوشک های شورتی با توجه به راحتی در استفاده از استقبال بیشتری برخوردارند . انتخاب بهترین پوشک بزرگسال از بین شورتی و چسبی راحت است .

لایه های تنفسی در پوشینه سالمندان چه کاربردی دارد ؟

در پوشینه های بزرگسال سالمندان لایه هایی هستند که باعث رد و بدل شدن هوا می شوند . اگر پوشکی دارای این لایه ها باشد باعث می شود ، بیمار استفاده کننده از آن زخم بستر نگیرد .

 

نشانگر تعویض پوشک چگونه کار می کند ؟

در بعضی از پوشک بزرگسال ها و پوشک های بچه خطی با رنگ زرد وجود دارد که در صورتی که آب به پوشک جذب شود رنگ آن از زرد به سبز تبدیل می شود که نشانه این است که پوشک دیگه نمی تواند آب جذب کند . و باید تعویض صورت گیرد .

 

انواع الیاف بکاربرده در پوشک کدامند ؟

در پوشک های بچه و بزرگسال الیاف های مختلفی استفاده می شود ، مثل الیاف کتانی ، نخی ، نایلونی ، نانو که هر یک استفاده های مختلفی دارند ، الیاف کتانی و نخی از بهترین الیاف مورد استفاده شده در ساختار پوشک می باشد . از الیاف نایلونی در بعضی از پوشک ها بیشتر هم در لایه بیرونی استفاده می شود که باعث می شود آب به بیرون نرود ، اما در این پوشک ها به دلیل اینکه هوا رد و بدل نمی شود باعث تعریق در فرد می شود و در استفاده طولانی مدت زخم بستر ایجاد می کند.

فرق پوشک ضد حساسیت با پوشک معمولی چیست ؟

پوشک های ضد حساسیت به پوشکی گفته می شود که به پوست استفاده کننده آن آسیب نزند و التهاب و اگزما ایجاد نکند ، معمولا پوشک هایی که از الیاف با پایه گیاهی و نخی استفاده می شوند و پودر جاذب ضد حساسیت دارند ، از ایجاد التهاب و قرمزی روی پوست جلوگیری می کند ، ولی در کل پوشکی برای بیمار پوشک ضد حساسیت می باشد که فرد استفاده کننده از آن در پوشک احساس راحتی و آرامش کند .

 

آیا صرفا پوشک خارجی بهتر از پوشک ایرانی می باشد ؟

پوشک خارجی بهتر است یا ایرانی ؟ سوالی است که خیلی افراد به آن می پردازند . اینکه فردی بگوید حتما خارجی بهتراست کاملا غلط است ، بسیاری از پوشک های ایرانی با تکنولوژی روز تهیه می شود و با توجه به کیفیت خوبی که دارند مورد استفاده زیاد تری دارند و آن هم به دلیل قیمت مناسب آن از استقبال بیشتری برخوردارند و در بین پوشک های ایرانی پد های بیکیفتی نیز دیده می شوند که این باعث سلب اعتماد مردم می شود ، دولت باید با تولید کنندگانی که استاندارد های بهداشتی و تولیدی را رعایت نمی کنند برخورد کند تا در بازار موجب بی اعتمادی مردم نشود .

اگر پوشکی که تولید ملی باشد و کیفیت مناسبی داشته باشد حتما از نمونه خارجی آن بهتر است ، زیرا هم قیمت مناسبی دارد و هم به تولید ملی کمک می کند.

 

تعریف درست پوشینه مناسب چیست ؟

پوشینه مناسب به پوشکی گفته می شود که هم کیفیت ساخت خوبی داشته باشد و هم جذب بالایی داشته باشد و از لحاظ قیمت نیز مناسب باشد .

 

آیا هرپوشک گران قیمتی حتما بهترین پوشک می باشد ؟

اینکه هر پوشک گران قیمتی صرفا بهتذین پوشک می باشد ، درست نیست چرا که ممکن است پوشکی با ارز گران وارد شود و وارد کننده آن سود زیادی برای خود بگیرد و قیمت آن را بالا عرضه کند ولی در کل بهترین پوشک نباشد ، پس پول خود را راحت هدر ندهید .

جمع بندی کامل برای خرید پوشک بزرگسال مناسب :

ما برای خرید پوشک بزرگسال مناسب با توجه به توضیحات بالا می توانیم پوشک مناسبی خود را انتخاب کنیم ، در کل پوشکی که کیفیت ساخت خوبی داشته باشد و جذب بالایی داشته باشد و با توجه به نحوه استفاده مدل مورد نظر خود را توام از شورتی و چسبی انتخاب می کنیم .

برای خرید پوشک بزرگسال مناسب می توانید ، از فروشگاه نی نی پوشک خرید کنید ،و کالای مورد نظر خود را درب منزل تحویل بگیرید .

پست های مرتبط

1 نظرات در مورد “چگونه پوشک مناسب را برای بیمار انتخاب کنیم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.