پوشک بزرگسال

پوشینه شورتی سالمندان و نکاتی که باید بدانید!

انواع پوشینه شورتی سالمندان

پوشینه شورتی سالمندان انتخاب مناسبی برای بی اختیاری ادراری است، در این محتوا به بررسی آن خواهیم پرداخت.بهترین پوشینه سامندان شورتی از کجا بخریم.
لازم به ذکر است،پوشک سالمندان مانند پوشک کودکان است اما با توجه به جنسیت و شدت بیماری و همچنین متناسب با سایز بزرگتر ها تولید می شود.

بی اختیاری ادراری در بزرگسالان

بی اختیاری یکی از مشکلات رایج سالمندان می باشد که میتواند اثرات منفی در همه ابعاد مختلف زندگی آنان ایجاد کند. با این وجود سعی شده است با ارئه پوشینه شورتی سالمندان تا حدودی کیفیت زندگی این عزیزان را بهبود ببخشیم، شورتی جدید که به بی اختیاری ادراری بیماران بسیاری کمک کرده است.
پوشینه شورتی سالمندان بهترین گزینه انتخابی برای سالمندانی است که بی اختیاری ادراری قطره ای دارند.

سالمندانی که دچار بیماری بی اختیاری ادراری هستند همواره از خیس شدن لباس های خود خجالت می کشند، به همین جهت پوشک و شورت بی اختیاری متنوعی با توجه به جنسیت و شدت مشکل به بازار پوشاک عرضه شده است.

پوشینه شورتی سالمندان

برای رفع مشکل بی اختیاری انواع مختلفی از پوشاک به بازار طراحی و عرضه شده است که از جمله آنها می توان به پوشک چسبی و پوشینه شورتی سالمندان اشاره کرد، پوشک چسبی بزرگسالان همانند پوشک کودکان می باشد که در گوشه های آن نوار جسبی قرار داده شده است که برای باز وبسته کردن پوشک استفاده می شود وبه صورت یک بار مصرف می باشند، اما پوشینه شورتی سالمندان، نوعی شورت پارچه ای با لایه بیرونی پلاستیکی می باشدکه این نوع از شورت بی اختیاری، دارای جذب قوی بوده که از بیرون زدن ادرار و یا مدفوع جلو گیری می کند که به دنبال آن حس راحتی و آرامش را در سالمندان ایجاد می کند.

در واقع بی اختیاری ادراری در سالمندان به دو صورت دیده می شود، در اولین نوع آن، بیمار به بی اختیاری ادراری خفیف مبتلا است که به همراه یک رفتار ناگهانی مانند عطسه و یا سرفه به صورت غیر کنترل، چند قطره ادرار از بدن سالمند خارج شده و لباس او را آلوده می کند، برای این دسته از بیماران، پوشینه شورتی سالمندان توصیه می شود که قابل شستشو و قابل استفاده برای مدت طولانی تری می باشند.

در برخی دیگر، سالمندان دچار بی اختیای ادراری ناگهانی و شدیدی می باشد که در این موارد ادرار به صورت ناگهانی و با شدت بیشتری بدون هیچ گونه کنترلی خارج می شود، برای این دسته از سالمندان پوشک بزرگسالان یک بار مصرف مانند ایزی لایف توصیه می شود.

 

فواید استفاده از بهترین پوشینه شورتی سالمندان

یکی از امتیازات حائض اهمیت پوشینه شورتی سالمندان قابلیت شستشوی مکرر آنها است که به دنبال آن دغدغه اقتصادی خرید آن ها را بر طرف کرده است، بنابراین می توان با خیال راحت و با توجه به قابلیت شستشوی آنها، چندین مرتبه و به مدت طولانی بهره برد.

همچنین سالمندان می توانند از شورت بی اختیاری در حین فعالیت های روزانه و بدون اینکه دیگران از این موضوع مطلع شوند استفاده لازم را ببرند.

نکته دیگر در خصوص پوشینه شورتی سالمندان، این می باشد که لایه بیرونی آنها از جنس پلاستیک و ضد آب است که دارای روزنه های ریز فراوانی می باشد که این روزنه ها تبادل هوا را میسر می سازند و باعث می شوند پوست بدن نفس بکشد تا از بیماری های احتمالی پوستی جلو گیری شود.

نگرانی دیگری که معمولا در خصوص شورت بی اختیاری مطرح می شود، نشت ادرار از این پوشینه است که در پاسخ به این نگرانی باید خاطر نشان کرد که با وجود کش در قسمت کمر و پاهای پوشینه شورتی سالمندان، هیچ گونه ادراری از این پوشینه نشت نخواهد کرد.

 

بهترین پوشینه شورتی سالمندان
بنابراین به طور خلاصه برای بیان فواید شورت بی اختیاری، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • ایجاد اعتماد به نفس در سالمندان
  • قابل استفاده طولانی مدت در حین فعالیت روزانه
  • با توجه با قابلیت شستشوی مکرر آنها جنبه اقتصادی دارد
  • جاذبه قوی آنها بدون هیچ گونه نگرانی از جهت نشت ادرار
  • طراحی منحصر به فرد آن برای جلوگیری از بیماری های پوستی احتمالی

 

نکاتی مهم در انتخاب پوشینه شورتی سالمندان

  • به سایز و اندازه آنها دقت کنید

یکی از مهم ترین نکاتی که هنگام خرید شورت بی اختیاری باید به آن توجه کرد، سایز آن ها است. شورت باید با توجه به اندازه سانتی متری دور کمر سالمندان انتخاب شود، توجه داشته باشید که سایز شلوار ملاک مناسبی برا انتخاب این نوع از شورت ها نیست، صرفا اندازه دور کمر مهم می باشد.
شورت خود را متناسب با اندازه و سایز بدن خود و به ویژه شدت میزان بی اختیاری انتخاب کنید، چرا که ممکن است شورتی که برای دیگران مناسب است برای شما ناراحت کننده و غیر قابل مصرف باشد.

  • به قدرت جذب آنها دقت کنید

قدرت جذب شورت ها و پد ها و همچنین پوشک ها در برند های مختلف متفاوت می باشند. با توجه به میزان شدت بی احتیاری و اینکه چقدر به قدرت جذب نیاز دارید توجه کنید، اگر شدت بی اختیاری خفیف است از پوشینه شورتی سالمندان استفاده کنید چرا که به جذب بالایی نیاز نیست، این در حالی است که برای بی اختیاری های جدی تر پوشک هایی مانند ایزی لایف با جذب بالا توصیه می شود.

  • به جنسیت آنها دقت کنید

برخی از شورت های بی اختیاری هم برای آقایان و هم برای بانوان قابل استفاداه می باشند، اما برخی دیگر از پوشینه های شورتی مختص به بانوان و یا آقایان طراحی و تولید می شوند.

 

سخن پایانی

بی اختیاری ادراری سالمندان یکی از رایج ترین نگرانی های دوران کهولت سن می باشد که می تواند همه ابعاد زندگی را تحت تاثیر قرار دهد، با توجه به شکننده بودن روحیات این عزیزان و با کمال حفظ احترام، سعی کنیم با انتخاب مناسب پوشاک، زندگی را برای آنها دلچسب تر کنیم.

امید آنکه این مقاله کمکی برای آگاهی هر چه بیشتر شما هموطنان قرار گرفته باشد.

ممنون از همراهیتان.
مجموعه ninipooshak طی سالها تلاش ارايه کننده انواع مختلفی از پوشاک موجود در بازار می باشد.
مفتخریم پاسخ گوی نیاز شما باشیم .

 

 

پست های مرتبط

1 نظرات در مورد “پوشینه شورتی سالمندان و نکاتی که باید بدانید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.